Praca


Humana People to People Polska Sp. z o.o. zachęca osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z nami do przesyłania aplikacji CV na adres email: rekrutacja@humana.com.plAktualne oferty pracy:

PRACOWNIK OBSŁUGI SPRZEDAŻY

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, masz doświadczenie w handlu, umiesz i lubisz pracować w zespole, zależy Ci na przyjaznej atmosferze w pracy, jesteś osobą odpowiedzialną i sumienną, a także energicznie i z zaangażowaniem podchodzisz do swoich obowiązków zawodowych, a dodatkowo interesujesz się modą i potrafisz swoje zainteresowanie w tym zakresie w sposób profesjonalny przełożyć podczas obsługi Klienta w sklepie - dołącz do naszego zespołu!

Z naszej strony swoim Pracownikom oferujemy:

  •     pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  •     zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  •     atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  •     przyjazną atmosferę pracy
  •     korzystne rabaty dla pracowników
  •     jasne zasady zatrudnienia i wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres email: rekrutacja@humana.com.pl


Na aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 09.08.1997 o ochronie danych osobowych). Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.